حمله سولفات

در این صفحه تعداد 163 مقاله تخصصی درباره حمله سولفات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حمله سولفات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمله سولفات; Concrete durability; Deterioration resistance coefficient; Fly ash; Freezing-thawing; Relative dynamic elastic modulus; Silica fume; Sulfate attack; Interaction between freezing-thawing and sulfate attack; Sodium sulfate concentration; Microstructure;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمله سولفات; Bottom ash; Fly ash; Toxicity characteristics; Coal ash concrete; Compressive strength; Sulfate attack; Sulfuric acid attack; Elevated temperature;