تأثیر حمایت

در این صفحه تعداد 162 مقاله تخصصی درباره تأثیر حمایت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تأثیر حمایت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تأثیر حمایت; Aqueous phase reforming; Particle growth; Catalyst stability; Ostwald ripening; Leaching; Nickel catalysts; Particle size effect; Support effect
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تأثیر حمایت; AA; ascorbic acid; PEMFCs; polymer electrolyte membrane fuel cells; CF; carbon fiber; CF39nm; carbon fibers of 39 nm diameter; CF158nm; carbon fibers of 158 nm diameter; CF309nm; carbon fibers of 309 nm diameter; CV; cyclic voltammetry; DGFC; direct gl