پیچیدگی سطح

در این صفحه تعداد 243 مقاله تخصصی درباره پیچیدگی سطح که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیچیدگی سطح (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیچیدگی سطح; Palygorskite; Lanthanum hydroxide; Phosphate adsorption; Surface complexation; P; phosphorus; La; lanthanum; PAL; raw palygorskite; HPAL; calcined palygorskite at 700 °C for 4 h; HPAL-LaOH; lanthanum hydroxide-impregnated HPAL; HPAL-NaOH; NaOH soluti
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیچیدگی سطح; P25; Anatase; Rutile; Electrophoretic mobility; Zeta potential; Corrected Debye-Hückel; Surface complexation; Salt titrations; Electrokinetic charge;