مدل پیچیدگی سطح

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره مدل پیچیدگی سطح که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل پیچیدگی سطح (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل پیچیدگی سطح; Iron (hydr)oxides; Ferrihydrite; Goethite; Organic matter; Humic acid; Adsorption; Trace elements; Copper; EXAFS; Surface complexation model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل پیچیدگی سطح; DFT; Density Functional Theory; AIMD; ab initio molecular dynamics; SCM; Surface Complexation Model; FET; Field Effect Transistor; MP2; Second Order Møller-Plesset; NC-PP; norm-conserving pseudopotential; Surface charging; Deprotonation; Proton transfe