رسوب معلق

در این صفحه تعداد 248 مقاله تخصصی درباره رسوب معلق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رسوب معلق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسوب معلق; Backscatter; Acoustic attenuation; Optical attenuation; ADCP; LISST-SL; Suspended sediment; Rivers; Particle size distribution;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رسوب معلق; Light absorption; Light scattering; Light backscattering; Water-leaving radiance; Remote-sensing reflectance; Water quality; Pollutants; Pathogens; Chlorophyll; Suspended particles; Suspended sediment; Chromophoric dissolved organic matter;