تولید سینگاس

در این صفحه تعداد 121 مقاله تخصصی درباره تولید سینگاس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تولید سینگاس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید سینگاس; Anaerobic digestion; Biogas power generation; Biomass gasification; Biomethane; Energy sources; Energy vectors; Heat generation; Lignocellulosic energy production; Power generation; Renewable energy; Syngas production;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید سینگاس; Catalytic partial oxidation of methane (CPOM); Dry reforming and steam reforming; Syngas production; CO2 utilization; Numerical simulation; Swiss-roll reactor;