پردازش شنوایی موقتی

در این صفحه تعداد 9 مقاله تخصصی درباره پردازش شنوایی موقتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پردازش شنوایی موقتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش شنوایی موقتی; Temporal auditory processing; Objective measures; Mismatch waveform; Amplitude modulation detection; Speech recognition; ACC; acoustic change complex; AFC; alternative forced choice; AM; amplitude modulation; AMD; amplitude modulation depth; ASSR; auditor
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش شنوایی موقتی; Procesamiento auditivo temporal; Potencial evocado auditivo de seguimiento a la envolvente; Lenguaje; Estado sueño-vigilia; Sistema auditivo; Temporal auditory processing; Human envelope-following responses; Language; Human auditory temporal resolution;