زمینی

در این صفحه تعداد 94 مقاله تخصصی درباره زمینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زمینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمینی; DP; Dechlorane Plus; e-waste; electronic waste; GT; the great tit (Parus major); OMR; the oriental magpie-robin (Copsychus saularis); LVB; the light-vented bulbul (Pycnonotus sinensis); RWB; the red-whiskered bulbul (Pycnonotus jocosus); SBSB; the streak-
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمینی; LGM-to-future; North Atlantic, Nordic seas, and Arctic; Climate; Marine; Terrestrial; Reconstruction; Observations; Climate model; Temperature; Thermohaline circulation;