اصطلاحنامه

در این صفحه تعداد 26 مقاله تخصصی درباره اصطلاحنامه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اصطلاحنامه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اصطلاحنامه; Behaviour; Community ecology; Constraint; Database management system; Disturbance; Ecological preference; Life-history trait; Soil fauna; Thesaurus
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اصطلاحنامه; Base de données; Circuit du médicament; Iatrogénie; Information réglementaire; Internet; Logiciel d'aide à la prescription/dispensation; Médicament; Sécurisation; Thesaurus; Database; Drug; Drug circuit; Iatrogenic events; Internet; Official info