تصحیح توپوگرافی

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره تصحیح توپوگرافی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصحیح توپوگرافی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصحیح توپوگرافی; AC, atmospheric correction; TC, topographic correction; TF, transmittance functions; PBM, pixel-based Minnaert correction; PBC, pixel-based C-correctionLand cover mapping; Classification accuracy assessment; Atmospheric correction; Topographic correction;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصحیح توپوگرافی; SPOT; ASTER; MODIS; Spectral mixture analysis; Texture analysis; Topographic correction; Habitat selection; Herbivore; Forest structure; Scale; Field data; Rare species; Mountain bongo; Logistic regression; Akaike's information criterion