ردیابی فسیل

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره ردیابی فسیل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ردیابی فسیل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ردیابی فسیل; trace fossil; biogeochemistry; impact glass; Ries impact structure; synchrotron; microbial iron reduction; DIRM; dissimilatory iron reducing microorganism(s); EPU; elliptically polarizing undulator; FIB; focused ion beam; FTIR; Fourier transform infrared
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ردیابی فسیل; Trace fossile; Sclérobionte; Huître; Taphonomie; Ichnofaciès; Cénomanien; Le Mans; Trace fossil; Sclerobiont; Oyster; Taphonomy; Ichnofacies; Cenomanian; Le Mans;