ترانس آمیناز

در این صفحه تعداد 57 مقاله تخصصی درباره ترانس آمیناز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترانس آمیناز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترانس آمیناز; Chiral vicinal amino alcohol; Transaminase; High-throughput screening; Microtiter plate assay; Enantioselective; TAm; transaminase; PDK1; 3-phosphoinositide-dependent protein kinase-1; EMB; ethambutol; HIV; human immunodeficiency virus; THF; tetrahydrofur
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترانس آمیناز; APAP; acetaminophen; ALT; transaminase; DEN; diethylnitrosamine; DCF-DA; 2′,7′- dichlorodihydrofluorescein diacetate; E2; β-estradiol; ER; estrogen receptor; IHC; immunohistochemistry; GSH; reduced glutathione; LPO; lipid peroxidation; MDA; malondial