انتشار تکراری

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره انتشار تکراری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتشار تکراری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار تکراری; 1,2-Dipalmitoyl-sn-glycero-3-phosphocholine (PubChem CID: 6138); 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine (PubChem CID: 94190); 1-Stearoyl-2-hydroxy-sn-glycero-3-phosphocholine (PubChem CID: 497299); 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-phosphoethanolamine-N-[me
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار تکراری; ANTS; 8-aminonaphthalene-1,3,6-trisulfonic acid disodium salt; detergent C12E8; octaethyleneglycol monododecyl ether; DPX; p-xylene-bis-pyridinium bromide; HEPES; 2-[4-(2-hydroxyethyl)piperazin-1-yl]-ethanesulfonic acid; HRMS; high resolution mass spectro