آب و هوای استوایی

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره آب و هوای استوایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آب و هوای استوایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب و هوای استوایی; Natural ventilation; Single-sided ventilation; Building orientation and height; Azimuth and altitude of sun: Indoor thermal conditions; Interior layout; High-rise building; Residential unit; Occupant’s comfort; Tropical climate
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب و هوای استوایی; Human thermal comfort; Physiologically equivalent temperature; Mean radiant temperature; Tree planting design; Tropical climate; Brazil (Campinas)