لوله

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره لوله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لوله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوله; Complication; Discectomy; Herniated disc; Learning curve; Minimally invasive; Recurrence; Tubular; ASA; American Society of Anesthesiologists; BMI; Body mass index; LDH; Lumbar disc herniation; MI; Minimally invasive; NRS; Numeric rating scale; ODI; Oswes
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوله; Afootprint; bioreactor footprint area; Ailluminated; illuminated area of a PBR; BOM; Bureau of Meteorology; CAPEX; capital expenditure; CU; control units; DW; dry weight; Ebiomass; energy content of biomass; EDTA; ethylene diamine tetra acetic acid; EPAR;