بسته نرم افزاری

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره بسته نرم افزاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بسته نرم افزاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بسته نرم افزاری; RT; retention time; FA; fatty acid; RF; rumen fluid; CP; crude protein; aNDFom; neutral detergent fibre; ADFom; acid detergent fibre; DM; dry matter; LW; live weight; LCFA; long chain FA; TSFA; total saturated FA; TUFA; total unsaturated FA; CLA; conjugat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بسته نرم افزاری; NAFLD; nonalcoholic fatty liver disease; MRS; magnetic resonance spectroscopy; SNR; signal-to-noise ratio; STEAM; stimulated echo acquisition mode; HFD; high-fat diet; MRI; magnetic resonance imaging; TR; repetition time; TE; echo time; FSE; fast spin ech