جریان دو فاز

در این صفحه تعداد 213 مقاله تخصصی درباره جریان دو فاز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان دو فاز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان دو فاز; LB; lattice Boltzmann;; MRT; multiple relaxation time; MCMP; multicomponent multiphase; WP; wetting phase; NWP; nonwetting phase; Lattice Boltzmann method; Two phase flow; Relative permeability;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان دو فاز; Minichannels; Propane; Frictional pressure gradient; Two phase flow; Heat transfer coefficient; CondensationMinicanaux; Propane; Gradient de pression frictionnelle; Écoulement diphasique; Coefficient de transfert de chaleur; Condensation