مدل قاعده شهری

در این صفحه تعداد 21 مقاله تخصصی درباره مدل قاعده شهری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل قاعده شهری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل قاعده شهری; Heat-related mortality; Weather research and forecasting model; Urban canopy model; Spatial synoptic classification; Increasing surface reflectivity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل قاعده شهری; UHI; urban heat island; PET; physiological equivalent temperature; ANN; artificial neural network; TEB; town energy budget; LST; land surface temperature; BEM; building energy model; UCM; urban canopy model; MCM; microclimate model; MM; meso-scale model;