واکسنیم

در این صفحه تعداد 34 مقاله تخصصی درباره واکسنیم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکسنیم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکسنیم; Vaccinium; Transcriptome; Flavonoid biosynthesis; Anthocyanin biosynthesis; Fruit development; 4CL; 4-coumarate-CoA ligase; ANS; anthocyanidin synthase; BB; blue-stage Bluecrop fruit; BBP; pulp of blue, ripe-stage Bluecrop cultivar fruit; BBS; skin of blu
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکسنیم; mt; mitochondria; kb; kilobases; bp; base pairs; Mb; million bases; PCR; polymerase chain reaction; cv; cultivar; nt; nucleotides; NCBI; National Center for Biotechnology; Sec; Selenocysteine; Mitochondrial genome; Ericales; Ericaceae; Vaccinium; Cranberr