اسپکتروسکوپی ارتعاشی

در این صفحه تعداد 24 مقاله تخصصی درباره اسپکتروسکوپی ارتعاشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسپکتروسکوپی ارتعاشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسپکتروسکوپی ارتعاشی; Density functional calculations; Green's function methods; Electron-solid scattering and transmission - inelastic; Electron spectroscopy; Scanning tunneling spectroscopies; Vibrational spectroscopies; Electron-solid interactions; Germanium;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسپکتروسکوپی ارتعاشی; Semi-empirical models and model calculations; Vibrational spectroscopies; Non linear optical methods Sum frequency generation; Self assembly; Gold; Thiols; Organo-functionalization of surfaces;