خاک های آتشفشانی

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره خاک های آتشفشانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خاک های آتشفشانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک های آتشفشانی; Cloud forest; Limestone; Rare trees; Rock outcrops; Tree diversity; Vegetation structure; Volcanic soils; Bosque de niebla; Suelo calizo; Árboles raros; Afloramientos rocosos; Diversidad de árboles; Estructura de la vegetación; Suelos volcánicos;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خاک های آتشفشانی; Cryptosporidium parvum; Oocysts; Preferential flow; Reversible attachment; Microspheres; Organic matter; pH; Tropical soils; Volcanic soils; Microbial transport