تصفیه آب

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره تصفیه آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصفیه آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه آب; Electrospinning; Composite mats; Emeraldine base polyaniline; Dye removal; Water remediation; NW; nonwoven; PS; polystyrene; PANI; polyaniline; CR; Congo red; ES; electrospinning; ICPs; intrinsically conducting polymers;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه آب; NPs; nanoparticles; POPs; persistent organic pollutants; HPO; heterogeneous photocatalytic oxidation; TM; transition metal; HPT; highly porous TiO2; HRTEM; high resolution transmission electron microscopy; EDX; energy dispersive X-ray; SEM; scanning elect