بیماری آبرومند

در این صفحه تعداد 13 مقاله تخصصی درباره بیماری آبرومند که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیماری آبرومند (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیماری آبرومند; GIH; gastrointestinal infection hospitalization; ICD-9; International Classification of Disease-9; SPARCS; Statewide Planning and Research Cooperative System; UAT; universal apparent temperature; EH; extreme heat; GAM; generalized additive model; CDC; Cen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیماری آبرومند; AMR; Fecal; Phagetype; PFGE; Surface water; AMR; antimicrobial resistance; BPW; buffered peptone water; BGS; brilliant green sulfa agar; MSRV; modified semi-solid Rappaport Vassiliadis; NAESI; National Agri-Environmental Standards Initiative; PCR; polymer