وزن برای ارتفاع

در این صفحه تعداد 8 مقاله تخصصی درباره وزن برای ارتفاع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI وزن برای ارتفاع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: وزن برای ارتفاع; Intestinal failure; Parenteral nutrition; Bone mineral density; Dual energy X-ray absorptiometry; Digital X-ray radiogrammetry; BHI; bone health index; BMAD; bone mineral apparent density; BMD; bone mineral density; DXA; dual energy X-ray absorptiometry;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: وزن برای ارتفاع; bLF; Bovine lactoferrin; DSMB; Data Safety Monitoring Board; HFA; Height-for-age; hLF; Human lactoferrin; LF; Lactoferrin; WFH; Weight-for-height; WHO; World Health Organization;