پوشش گیاهی تالاب

در این صفحه تعداد 33 مقاله تخصصی درباره پوشش گیاهی تالاب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پوشش گیاهی تالاب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوشش گیاهی تالاب; MV; moisture value; MI; moisture index; EMI; expected moisture index; DTW; depth to groundwater; Wetland vegetation; Regeneration; Modelling; GIS; Groundwater; Poland;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوشش گیاهی تالاب; Great Lakes coastal wetlands; Biotic assemblages; Ecological condition indicators; Diatoms; Wetland vegetation; Aquatic macroinvertebrates; Amphibians; Fish; Birds; Hierarchical variance partitioning; Biogeography; Geomorphology