پوسیدگی چوب

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره پوسیدگی چوب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پوسیدگی چوب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوسیدگی چوب; Community dynamics; Emergent properties; Intransitive interactions; Multi-dimensions; Antagonism; Basidiomycetes; Wood decay; Competition; Fungal ecology;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پوسیدگی چوب; MnP; manganese peroxidase; LiP; lignin peroxidase; VP; versatile peroxidase; DyP; dye-decolorizing peroxidase; GP; generic peroxidase; RB38; Reactive Blue 38; RB5; Reactive Black 5; VA; veratryl alcohol; ABTS; 2,2′-azino-bis (3-ethylbenzothiazoline-6-su