زاگرس

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره زاگرس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زاگرس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زاگرس; Zagros; Hormuz salt; Salt tectonics; Strike-slip; Tear faulting; Salt diapir; Salt wall; Basal friction; ZFTB; Zagros Fold-Thrust Belt; HZF; High Zagros Fault; MFF; Mountain Front Fault; KFS; Kazerun Fault System; KBFS; Karebas Fault System; SPFS; Sabzpus
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زاگرس; Fractures; Faults; Fractured gas reservoirs; Fractured carbonate reservoirs; Deeply buried carbonate reservoirs; Regional fractures; Fracture permeability; Khuff reservoir; Arabian plate; Zagros; In-situ stresses; Arabian Gulf