کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
10118914 | 1633564 | 2005 | 63 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Softness of hypercoherences and MALL full completeness
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
منطق ریاضی
پیش نمایش صفحه اول مقاله

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Annals of Pure and Applied Logic - Volume 131, Issues 1â3, January 2005, Pages 1-63
Journal: Annals of Pure and Applied Logic - Volume 131, Issues 1â3, January 2005, Pages 1-63
نویسندگان
Richard Blute, Masahiro Hamano, Philip Scott,