کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
10491119 939339 2015 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Rethinking customer relationships
ترجمه فارسی عنوان
بازخورد روابط مشتری
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
موفقیت در بازارهای تجاری نیاز به فراتر از مبادلات رضایت بخش با مشتریان دارد. بنابراین، حکمت متعارف می گوید که شرکت ها باید روابط مشتریان خود را ایجاد کنند. با این حال، متاسفانه، معنای یک رابطه نزدیک از دیدگاه مشتری می تواند در ترجمه گم شود. ما متوجه می شویم که برخلاف استفاده گسترده از استعاره رابطه در کسب و کار، مشتریان در واقع نمی خواهند روابط معنی دار بین فردی را در نظر بگیرند؛ در واقع، اینها اغلب با بدبینی به نظر می رسند و به عنوان یک بار محسوب می شوند. در عوض، مشتریان به دنبال ایجاد ارزش هستند که با توجه به شرایط خاص خود، به اهداف سازمانی دست یابند. در این مقاله، جنبه های سرسخت، اغلب پوشیده از روابط مشتری را برجسته می کنیم و مجددا توجه به ارتباطات ضروری را می کنیم که به تامین کنندگان کمک می کند با ایجاد ارزش مشترک با مشتریان.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری کسب و کار و مدیریت بین المللی
چکیده انگلیسی
Success in business markets demands going beyond satisfactory exchanges with customers. Conventional wisdom therefore dictates that firms must build close customer relationships. Yet, unfortunately, the meaning of a close relationship from the customer's viewpoint can get lost in translation. We find that, contrary to the widely held use of the relationship metaphor in business, customers do not actually want interpersonally meaningful relationships; in fact, these are often viewed with cynicism and are seen as a burden. Rather, customers seek value creation attuned to their particular contexts to drive instrumental objectives. This article highlights the thorny, often veiled aspects of customer relationships and re-directs attention to the essential connections that help suppliers successfully co-create value with customers.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Business Horizons - Volume 58, Issue 1, January–February 2015, Pages 99-108
نویسندگان
, , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت