کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
11020594 1716291 2018 39 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Financial literacy and family communication patterns
ترجمه فارسی عنوان
الگوهای سواد مالی و ارتباطات خانوادگی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
ترجمه چکیده
نشان داده شده است سواد مالی بر طیف گسترده ای از رفتار مالی تاثیر می گذارد. بنابراین، درک روش ها برای بهبود سواد مالی برای بهبود نتایج مالی در امور مالی شخصی حیاتی است. با این حال، تلاش برای افزایش سواد مالی از طریق آموزش و پرورش، نتایج متفاوتی را نشان داده است، که نشان می دهد که عوامل اضافی برای تاثیر آن بر سواد مالی شایسته تحقیق هستند. این مطالعه فرض می کند که الگوهای ارتباطات خانوادگی به دانش مالی مربوط می شود، به ویژه که دانش آموزان کالج از یک خانواده مکالمه گرا بهتر در مسابقه از دانش مالی بهتر از کسانی که از یک خانواده متقابل است. این کار متقابل انضباط بر رابطه سواد مالی و مطالعات ارتباطی تأکید دارد. این تحقیق از طریق یک نظرسنجی آنلاین که به یک نمونه داوطلب از دانش آموزان کالج اعطا می شود، انجام می شود. نتایج نشان می دهد که مکالمات درون خانوادگی در مورد امور مالی دانش مهم در مورد مسائل مالی را در اختیار می گذارد و ممکن است در طراحی هر برنامه سواد مالی در نظر گرفته شود.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی اقتصاد، اقتصادسنجی و امور مالی اقتصاد، اقتصادسنجی و مالیه (عمومی)
چکیده انگلیسی
Financial literacy has been shown to affect a wide range of financial behavior; therefore, understanding methods to improve financial literacy is vital for improving financial outcomes in personal finance. However, efforts to increase financial literacy through education have exhibited mixed results, which suggests that additional factors merit exploration for their impact on financial literacy. This study hypothesizes that family communication patterns will be related to financial knowledge, specifically that college students from a conversation-oriented family will perform better on a quiz of financial knowledge than those from a conformity-oriented family. This cross-disciplinary work emphasizes the relationship between financial literacy and communication studies. The research is conducted through an online survey administered to a volunteer sample of college students. Results suggest that conversations within the family regarding financial matters provide important knowledge regarding financial matters and may be a factor to consider in designing any financial literacy program.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Behavioral and Experimental Finance - Volume 19, September 2018, Pages 64-71
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت