کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1120354 1488497 2012 6 صفحه PDF 10 صفحه WORD دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
SWOT Analysis to Improve Quality Management Production
ترجمه فارسی عنوان
تحلیل SWOT برای بهبود تولید مدیریت کیفی
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

سفارش تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
کلمات کلیدی
- کیفیت - تجزیه و تحلیل - تغییر مدیریت - مدیریت کیفیت - چرخه عمر محصول
ترجمه چکیده
در این مقاله، شاخصهای کیفی سرویسهای مدیریتی، مطالعه موردی در یک سازمان کوچک و برخی دستورالعملهای بهبود مدیریت کیفی بااستفاده از تحلیل SWOT را ارائه می دهم. این بررسی به چند عامل محیطی که تأثیر مهمی بر سازمان دارند می پردازد. واژه محیط کلیت تمام عوامل را رد می کند درحالیکه بر سازمان و زیرسیستم شخصی تأثیر می گذارد. تمام این عوامل بتنهایی یا در ترکیب با یکدیگر چالشهایی را برای فلسفه و روش مدیریت کیفی کل ایجاد می کنند. سازمانی که در یک محیط متغیر کار می کند فقط در صورتی می تواند وظایفش را خوب انجام دهد که با تغییر کارمندان بروز شود و برای این سازمان طبعاً باید نه تنها به محیطی که در آن قرار گرفته است بلکه به محیطی که کارمندان از آنجا برای کار می آیند نیز توجه داشته باشد
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی علوم انسانی و هنر هنر و علوم انسانی (عمومی)
چکیده انگلیسی
In this paper, I present quality indicators in management services, a study case in a small organization and some direction to improve Quality Management using SWOT analyze. The study take a few of the environment factors which have significant impact on the organization. The term environment have refuse to the totality of all factors while influence both organization and personal subsystem. All this factors individually or in combination pose challenges to total quality management practice and philosophy. Organization work in a varied environment, he can only do his duties well if he is updated with the changing of the employees and for this he naturally has to keep himself abreast with not only the environment in which the organization exists, but of the environment from which the employees are coming to work.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Procedia - Social and Behavioral Sciences - Volume 62, 24 October 2012, Pages 319–324