کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
11262721 1840474 2019 12 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Local automorphisms of finite dimensional simple Lie algebras
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات اعداد جبر و تئوری
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Local automorphisms of finite dimensional simple Lie algebras
چکیده انگلیسی
Let g be a finite dimensional simple Lie algebra over an algebraically closed field K of characteristic 0. A linear map φ:g→g is called a local automorphism if for every x in g there is an automorphism φx of g such that φ(x)=φx(x). We prove that a linear map φ:g→g is local automorphism if and only if it is an automorphism or an anti-automorphism.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Linear Algebra and its Applications - Volume 562, 1 February 2019, Pages 123-134
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت