کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1142030 1378600 2016 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A note on non-degenerate integer programs with small sub-determinants
ترجمه فارسی عنوان
نکته ای درباره برنامه های عدد صحیح غیرمنحط با زیرعوامل کوچک
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
برنامه ریزی عدد صحیح؛ عوامل محدود؛ برنامه ریزی خطی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
چکیده انگلیسی

The intention of this note is two-fold. First, we study integer optimization problems in standard form defined by A∈Zm×nA∈Zm×n and find an algorithm to solve such problems in polynomial-time provided that both the largest absolute value of an entry in AA and mm are constant.Then, this is applied to solve integer programs in inequality form in polynomial-time, where the absolute values of all maximal sub-determinants of AA lie between 11 and a constant.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Operations Research Letters - Volume 44, Issue 5, September 2016, Pages 635–639
نویسندگان
, , , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت