کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1156347 958822 2007 24 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A large deviation principle for 2D stochastic Navier–Stokes equation
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
A large deviation principle for 2D stochastic Navier–Stokes equation
چکیده انگلیسی

In this paper one specifies the ergodic behavior of the 2D-stochastic Navier–Stokes equation by giving a Large Deviation Principle for the occupation measure for large time. It describes the exact rate of exponential convergence. The considered random force is non-degenerate and compatible with the strong Feller property.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Stochastic Processes and their Applications - Volume 117, Issue 7, July 2007, Pages 904–927
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت