کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1708366 1012822 2012 6 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A note on a nonlocal nonlinear reaction–diffusion model
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مکانیک محاسباتی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
A note on a nonlocal nonlinear reaction–diffusion model
چکیده انگلیسی

We give an application of the Crandall–Rabinowitz theorem on local bifurcation to a system of nonlinear parabolic equations with nonlocal reaction and cross-diffusion terms as well as nonlocal initial conditions. The system arises as steady-state equations of two interacting age-structured populations.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 25, Issue 11, November 2012, Pages 1772–1777
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت