حالت های پایدار

در این صفحه تعداد 85 مقاله تخصصی درباره حالت های پایدار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حالت های پایدار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حالت های پایدار; aCEase; acid-ceramidase; β-GlcCer'ase; β-glucocerebrosidase; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; FLG; filaggrin; GAPDH; glyceraldehyde-3-phosphate dehydrogenase; IL; interleukin; IVL; involucrin; LOR; loricrin; mRNA; messenger RNA; NHKs; normal hum
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حالت های پایدار; Supervised learning; Data classification; Network-based learning; High level classification; Markov chain; Random walk; Limiting probabilities; Steady states;