کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389071 661077 2016 12 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
An application of a representation theorem for fuzzy metrics to domain theory
ترجمه فارسی عنوان
استفاده از یک قضیه بازنمایی برای معیارهای فازی برای تئوری دامنه ای
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
تابع متریک نما؛ فضای متریک (شبه)فازی ؛ جامعیت؛ توپ رسمی؛ دامنه؛ محیط دامنه؛ قابل عرضه دامنه. مدل
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

In this paper we study the interplay between fuzzy metric spaces and domain theory using the representation theorem established in Mardones-Pérez and de Prada Vicente (2012) [12]. We will prove that suitable restrictions of completeness in fuzzy metric spaces correspond to a structure of domain in the poset of formal balls endowed with appropriate orders.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 300, 1 October 2016, Pages 72–83
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت