کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389072 661077 2016 9 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On some classes of nonlinear contractions in probabilistic metric spaces
ترجمه فارسی عنوان
درباره برخی از درجات انقباضات غیرخطی در فضاهای متریک احتمالاتی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
نقطه ثابت؛ انقباض φ احتمالاتی ؛ فضای متریک احتمالاتی منگر
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

Motivated by a question in J.-X. Fang (2015) [6], we investigate the existence of fixed points for several classes of probabilistic φ-contractions under Fang-type conditions.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 300, 1 October 2016, Pages 84–92
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت