کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4600179 | 1336839 | 2013 | 7 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A relation between the determinant and the permanent on singular matrices
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
اعداد جبر و تئوری
پیش نمایش صفحه اول مقاله

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Linear Algebra and its Applications - Volume 438, Issue 9, 1 May 2013, Pages 3654-3660
Journal: Linear Algebra and its Applications - Volume 438, Issue 9, 1 May 2013, Pages 3654-3660
نویسندگان
M. Antónia Duffner, Henrique F. da Cruz,