کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4626685 1631789 2015 14 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Pullback attractor for differential evolution inclusions with infinite delays
ترجمه فارسی عنوان
جاذبه جذبی برای تحولات تکامل گسسته با تاخیر بی نهایت
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات کاربردی
چکیده انگلیسی
We analyze the existence of pullback attractor for non-autonomous differential inclusions with infinite delays in Banach spaces by using measures of noncompactness. The obtained results can be applied to control systems driven by semilinear partial differential equations and multivalued feedbacks.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics and Computation - Volume 265, 15 August 2015, Pages 667-680
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت