کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4647458 1342352 2013 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A short proof of the versatile version of Fleischner's theorem
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
A short proof of the versatile version of Fleischner's theorem
چکیده انگلیسی
We give a short proof of the following strong version of Fleischner's theorem: if G is a2-connected graph and v1 and v2 are two distinct vertices of G, then G2 contains a Hamiltonian cycle C such that both edges of C incident with v1 and one further edge of C incident with v2 belong to G.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 313, Issue 19, 6 October 2013, Pages 1929-1933
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت