کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4650694 1342498 2008 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Weighted Bartholdi zeta functions of graph coverings
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Weighted Bartholdi zeta functions of graph coverings
چکیده انگلیسی

We define the weighted Bartholdi zeta function and a weighted L-function of a graph G, and give determinant expressions of them. Furthermore, we present a decomposition formula for the weighted Bartholdi zeta function of a regular covering of G by weighted L-functions of G.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 308, Issue 12, 28 June 2008, Pages 2600–2606
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت