| کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
|---|---|---|---|---|
| 4653350 | 1632766 | 2016 | 10 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
An improved incidence bound for fields of prime order
ترجمه فارسی عنوان
یک بروز بهبود یافته برای زمینه های نخستین مرتبه
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات گسسته و ترکیبات
چکیده انگلیسی
Let PP be a set of points and LL a set of lines in Fp2, with |P|,|L|≤N|P|,|L|≤N and N
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: European Journal of Combinatorics - Volume 52, Part A, February 2016, Pages 136–145
Journal: European Journal of Combinatorics - Volume 52, Part A, February 2016, Pages 136–145
نویسندگان
Timothy G.F. Jones,
