کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4660788 | 1344385 | 2008 | 11 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Rothberger's property in all finite powers
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
هندسه و توپولوژی
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
A space X has the Rothberger property in all finite powers if, and only if, its collection of ω-covers has Ramseyan properties.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Topology and its Applications - Volume 156, Issue 1, 1 November 2008, Pages 93-103
Journal: Topology and its Applications - Volume 156, Issue 1, 1 November 2008, Pages 93-103