کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4926519 1431596 2017 24 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Optimal analytic dispatch for tidal energy generation
ترجمه فارسی عنوان
ارسال تحلیلی بهینه برای تولید انرژی جزر و مد
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
نیروگاه جزر و مدی، ارسال برنامه ریزی انرژی، زلزله های جزر و مدی، انرژی اقیانوس،
ترجمه چکیده
این مقاله یک تحلیلی برای نیروگاههای جزر و مدی ارائه می دهد که دوره تخلیه را در مرزهای جزر و مدی متمرکز می کند. از آنجا که چرخه های جزر و مدی به خوبی با یک تابع سینوسی پیش بینی شده است، این روش تولید قدرت دقیق را فراهم می کند همانطور که در آزمون های مقایسه نشان داده شده است. علاوه بر این، یک روش تخمین زنی بهینه تولید می شود با توجه به این که تمام آب ذخیره شده در طول افق های جزر و مد تخلیه می شود، یعنی تخلیه در حداکثر آب آب. این روش یک تولید حداکثر تولید واقع گرایانه را محاسبه می کند، که به ویژه در حالت عملیات دوگانه (تولید برق در خلیج و جزر و مد سیل) به ویژه ساده است، زیرا هندسه مخزن به صراحت در نظر گرفته نشده است. روش های پیشنهادی با یک راه حل تحلیلی کلاسیک و یک فرمول رسم مطلوب مقایسه می شود.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی انرژی انرژی های تجدید پذیر، توسعه پایدار و محیط زیست
چکیده انگلیسی
This paper proposes an analytic dispatch for tidal power plants that centralizes the discharge period in the tides extremes. Since the tide cycles are well predicted by a sinusoidal function, this method provides an accurate power generation as shown in the comparative tests. Furthermore, an optimal generation estimation method is derived considering that all stored water is discharged during the tides extremes, i.e., discharging at maximal water head. This method calculates a more realistic maximal power generation, which is especially simple in double-effect operation mode (power production in ebb and flood tides), since the reservoir geometry is not explicitly considered. The proposed methods are compared with a classical analytic solution and an optimal dispatch formulation.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Renewable Energy - Volume 108, August 2017, Pages 371-379
نویسندگان
, , , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت