کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4999545 1460587 2017 13 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Resilience in supply networks: Definition, dimensions, and levels
ترجمه فارسی عنوان
انعطاف پذیری در شبکه های عرضه: تعریف، ابعاد و سطوح
ترجمه چکیده
در این مقاله، یک فرمالیتس شبکه عرضه ارائه شده است و مفهوم و ابعاد انعطاف پذیری در شبکه های عرضه شده مورد بررسی قرار گرفته است. پنج عامل اصلی انعطاف پذیری از تعاریف بررسی شده حاصل می شود؛ دو بعد سازگاری، ساختار و پروتکل های کنترل، و دو سطح انعطاف پذیر، عامل و سطح شبکه، بر اساس بینش از مقالات در ادبیات مشخص می شود. در نهایت، روند در حال ظهور در پژوهش انعطاف پذیری و شکاف تحقیق در حال حاضر ارائه شده است و دستور کار آینده مشخص شده است.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی کنترل و سیستم های مهندسی
چکیده انگلیسی
In this article, a supply network formalism is introduced, and the concept and dimensions of resilience in supply networks, explored. Five core components of resilience are derived from reviewed definitions; two resilience dimensions, structure and control protocols, and two resilience levels, agent and network level, are characterized based on insights from articles in literature. Finally, emerging trends in resilience research as well as current research gaps are presented and future work directions outlined.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Annual Reviews in Control - Volume 43, 2017, Pages 224-236
نویسندگان
, ,