کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5583140 1567654 2017 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Effect of basal insulin dosage on blood glucose concentration in ambulatory surgery patients with type 2 diabetes
ترجمه فارسی عنوان
اثر دوز انسولین پایه بر غلظت گلوکز خون در بیماران دیابتی نوع 2 که تحت عمل جراحی قرار دارند
ترجمه چکیده
مطالعه ما نشان می دهد که درصد دوز انسولین طبیعی، با توجه به شب قبل از جراحی، به طور مستقیم بر میزان قند خون در بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار دارند، تأثیر می گذارد. بیماران که 60 تا 87 درصد از دوز معمول خود را در شب قبل از عمل جراحی مصرف می کردند، احتمالا در محدوده گلوکز خون هدف قرار می گیرند و خطر ابتلا به هیپوگلیسمی کاهش می یابد. میانگین و دوز حالت در گروه 3 به ترتیب 73 و 75 درصد بود که نشان می دهد که دوز مطلوب ممکن است 75 درصد از دوز معمولی باشد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی بیهوشی و پزشکی درد
چکیده انگلیسی
Our study shows that the percent of normal insulin dose given the evening before surgery directly impacts perioperative glucose levels in ambulatory surgery patients. Patients taking 60%-87% of their usual dose the evening before surgery were likely to arrive in target blood glucose range with decreased risk for hypoglycemia. The mean and mode dose taken in Group 3 were 73% and 75%, respectively, suggesting that the optimal dose may be 75% of normal dose.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Clinical Anesthesia - Volume 36, February 2017, Pages 184-188
نویسندگان
, , , , ,