کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5777039 1413649 2017 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Automorphisms of generalized Sylvester Hadamard matrices
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Automorphisms of generalized Sylvester Hadamard matrices
چکیده انگلیسی
We examine the cocyclic development of the generalized Sylvester (also called Drake) Hadamard matrix. In particular, we give detailed results about the permutation automorphism group and full automorphism group. Following on from this, we derive existence conditions for the indexing and extension groups of each matrix viewed as a cocyclic pairwise combinatorial design.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Mathematics - Volume 340, Issue 3, March 2017, Pages 516-523
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت