کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6426044 1345424 2011 25 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Oscillation in the initial segment complexity of random reals
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Oscillation in the initial segment complexity of random reals
چکیده انگلیسی

We study oscillation in the prefix-free complexity of initial segments of 1-random reals. For upward oscillations, we prove that ∑n∈ω2−g(n) diverges iff (∃∞n)K(X↾n)>n+g(n) for every 1-random X∈2ω. For downward oscillations, we characterize the functions g such that (∃∞n)K(X↾n)

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Advances in Mathematics - Volume 226, Issue 6, 1 April 2011, Pages 4816-4840
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت