ثانوی

در این صفحه تعداد 3345 مقاله تخصصی درباره ثانوی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ثانوی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثانوی; primary; 65D30; secondary; 65D32; Gauss quadrature; Averaged Gauss quadrature; Truncated generalized averaged Gauss quadrature; Internality of the quadrature; Modified Chebyshev measure of the second kind;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثانوی; primary; 35K57; 35B10; 35B50; secondary; 35P05; Periodic-parabolic problems; Maximum principle; Principal eigenvalue; Positivity of the resolvent; Positive strict supersolution;